G49 SIP

Innovatiivne mobiilne väikemaja. Sobib hästi nii suvilaks kui koduks. 

”Kui eelarve on väike, siis on mõistlik ehitada väike maja ja võimaluste kasvades see maha müüa ning sama koha peale suurem ehitada.”

Köök + elutuba

16,8 m2

Magamistoad

9,1 + 4,3 m2

Esikud

4,5 m2

Vannitoad

2,4 m2

Välismõõdud

13,6m x 3,6m

TEHNILINE LAHENDUS

Mis asi on SIP paneel?

SIP-paneel (structural insulated panel) on kõrge tõhususega ehitusmaterjal, mida kasutatakse nii eramajade kui ka tööstuslike hoonete ehitamisel. Paneelid on tehtud OSB3 plaatidest, mille vahele on liimitud EPS soojustuskiht.

Täpsus, kiirus, kindel eelarve, minimaalsed materjalikaod

SIP paneelid on täpselt mõõtu lõigatud. Materjalikaod on seejuures minimaalsed. See tagab palju kiirema maja püstituse kui seda klassikaliste ehitusmeetoditega võrrelda (v.a. element ja moodul). Antud ajasääst aitab hoida kokku arvestatava koguse raha, mis muidu kuluks tööjõule ning muudele kõrvalkuludele hoidmaks ehitusobjekti töös (tellingud, tööliste majutus, turvateenus jpm.) hoidmisele. Mida lühem on ehitusperiood, seda paremini kontrolli all on ka eelarve.

Tugevus, soojapidavus

SIP paneelid tugevamad kui klassikaline puitkarkass maja. See tähendab, et SIP maja peab paremini vastu näiteks tuulekoormusele.

EPS  soojustuskiht on madala U väärtusega (energiatõhus). Välisseina U arv on meie soovitatud viimistlusmaterjalidega 0,14 W/(m²K).

Mobiilsus

G49 SIP versioon on ehitatud puitraami peale, millega koos on võimalik maja tõsta ning teise kohta transportida.

FUNKTSIONAALNE PÕRANDAPLAAN

G49 põrandaplaan on läbi mõeldud oma ala spetsialistide poolt. 37,1 m2 suurusele sisepinnale on osavalt ära mahutatud esik, 2 magamistuba, köök-elutuba ning wc ja dushiruum. Tegemist on äärmiselt funktsionaalse väikemajaga. 

mAJAKOMPLEKT

Struktuurikomplekt sisaldab

Välisviimistluse komplekt sisaldab

Siseviimistluse komplekt sisaldab

Pakkumises ei sisaldu

HIND

Majakomplekti hind alates 28 800€ + km

Täpsema pakkumise saamiseks palun tehke päring, et meie meeskond saaks Teile lisainformatsiooni (jooniseid, hinnapakkumist) saata. 

LISAINFO

GALERII

Jaga :